Apie mus

Mūsų įmonė buvo įkurta 2006 m., o 2015 m. parduota Skandinavijos asistavimo paslaugų lyderei FALCK. Praėjus dar 7 metams, ir sukaupus iš viso daugiau nei 15 metų patirties, 2022 m. mūsų įmonę įsigijo Gjensidige grupė. Taip atsirado naujas pagalbos kelyje prekės ženklas REDGO.

Daug dirbome, kad įsitvirtintume kaip patikimas paslaugų tiekėjas. Turėdami platų partnerių tinklą Lietuvoje ir visoje Europoje, bendradarbiaujame su didžiausiomis rinkoje draudimo bendrovėmis, naujų automobilių pardavimo atstovais, automobilių veiklos nuomos ir parkų valdymo įmonėmis, logistikos bendrovėmis. Teikiame pagalbos kelyje ir namuose paslaugas, kelionių draudimo asistavimo, pagalbos sunkiasvoriam transportui bei skambučių centro paslaugas, o nuo 2023 m. pradedame teikti ir dviračių pagalbos kelyje Lietuvoje paslaugas.

Pasikeitus bendrovės akcininkams ir sukūrus REDGO prekės ženklą, esame įsipareigoję ir toliau teikti aukštos kokybės pagalbos paslaugas savo klientams. Judėdami į priekį, esame atsidavę savo misijai teikti patikimas ir visapusiškas paslaugas, atitinkančias mūsų klientų poreikius.